Taksoteenus

GO_Takso_logott_ametlikpartner       Alatest 2015.aastast juulist laiendasime ettevõtte tegevust, hakates pakkuma taksoteenust GOTakso kaubamärgi all. Ettevõtlus on asutatud kohalikul kapitalil. Septembrist 2015 saime Tulika Ametlikuks Partneriks ja teenindame sellega seoses Pärnus Tulika krediitkaardi omanikke kõikjalt üle Eesti. Hetkel on teie käsutuses kaksteist Škoda Octaviat (2015-2016), milledest enamus sõidavad gaasiga (CNG). Kui hindad mugavust ja privaatsust, on pakkuda transfeerideks Renault TALISMAN (võimalus rentida juhiga tundideks või suisa päevaks – pulmad, pikemad sõidus jt., küsi pakkumist!) Meie lühinumber on 1200.

Alates jaanuarist 2016 on meie teenindada ka Pärnu Bussijaam. Loodame, et ilmestame kenasti Pärnu Bussijaama ilusate valgete autodega ja meeldiva teenindusega.

UUDIS!

Alates jaanuatist 2017 on pargis ka buss Renault Trafic 1+8!
Bussi transfeeride hinnad (sisaldavad KMi):
Pärnu – Tallinn 120€
Pärnu – Tartu 150€
Pärnu – Riia 180€
Linnasisene sõit 25€/h (min 10€ sõidu kohta)
Bussi saab tellida ka väikevedudeks (väikepakkide/-kaupade saatmiseks, kolimisabi – juhitasu kokkuleppel).

trafic

Hinnakiri (GoTakso):

Start: 2,65€/2,12€ kliendikaardiga
Kilomeeteri hind: 0,88€/km//0,70€/km
Ooteaeg: 15,00€/h//12€/h

Kliendikaardi omanikele ja Taxify vahendusel tellijatele soodustus -20% kogu sõidult. Küsi julgelt kliendikaarti!

Pärnu GoTakso pakub ka personali ja kaubavedu – küsi pakkumist – hinnad soodsad! Go (27)

Transfeerteenus!
 Pärnu GoTakso pakub edasi-tagasi transfeerteenust (lennu- ja raudteejaama, sadamasse, kesklinnast kesklinna). Teenust osutatakse Pärnust kõikidesse Eesti linnadesse – küsi hinda. Allpool väike valik (hinnad sisaldavad käibemaksu):
Pärnu – Tallinn 95€
Pärnu – Tartu 125€
Pärnu – Riga 150€

Uksest ukseni teenust pakuvad viisakad ja abivalmid mees- ja naistaksojuhid, teenindus toimub eesti, inglise, soome, vene keeles. Transfeeride 24h ettetellimisel hinna sees vesi, kohv/tee ja suupisted. Uued gaasiautod tagavad vaikse ja mugava sõidu, sobiva kliima 1 kuni 4 reisijale. Soovikorral paki saatmise võimalus.

Transfeertellimuse korral võtta ühendust vähemalt 24 tundi enne sõitu e-mailil info@newservice.ee või telefonil +372 5224835. Edasta meile kliendi/tellija nimi, kontakt, sõidu aeg – kuupäev, kella aeg, algus ja sihtpunkt, sõitjate arv, erisoovid.

Maksevõimalused: sularahas, kaardiga, arvega tasumisel vajalik osaline ettemaks.

TULE TÖÖLE: https://www.tootukassa.ee/toopakkumised/1237800

Seoses pideva laienemisega, otsime oma seltskonda tegusaid ja meeldivaid taksojuhte! CV saata iti@newservice.ee. Kuulutus ei aegu!

Teie soovid liigutavad meid!